Blog

دسامبر 26, 2020

کانال پلی استر

پلى استر چیست ؟

کانال پلى استر از ۳ لایه ساخته شده است که لایه داخلی تشکیل شده است که از فویل آلومینیوم و پلی کربنات بوده، لایه میانی یک نوع عایق از جنس پلی استرمی باشد و لایه خارجی نیز از جنس آلومینیوم وپلی کربنات می باشد.

لایه پلی کربنات سطحی صاف و سیقلی فراهم میکند و در نتیجه افت فشار کاهش پیدا میکند و همینطور محیطی بهداشتی فراهم کرده که مانع از رشد باکتریها میشود.

بر خلاف عایق پشم شیشه که زیان اور است و پس از مدتی ضخامت خود را از دست میدهد،عایق پلی استر در طول مدت استفاده ضخامت خود را حفظ کرده باعث عدم بروز بیماری میشود.

کانال فلکسیبل پلی استر را می توان در سایزهای بسیار متنوعی از جمله ۴،۵،۶،۷،۸،۱۰،۱۲،۱۴،۱۶ اینچ تولید نمود.

طول استاندارد این مدل از کانال فلکسیبل ۱۰ متر بوده و برای استفاده از طول های کوتاه تر می توان به آسانی آن را با ابزارهای ساده برش زد.

بازه دمایی ۳۰- الی ۱۱۰+ درجه سانتی گراد می باشد و در این بازه دمایی اگر حرارت به کانال فلکسیبل پلی استر وارد گردد، هیچ گونه آسیبی به آن وارد نکرده و مانع از خرابی و فرسودگی آن می گردد.

کانال پلی استر

کانال پلی استر دارای وزن بسیار سبکی است به گونه ای که به علت وزن پایین آن به راحتی می توان آن را حمل و نصب نمود و درواقع به این عمل سرعت بخشیده و زمان انجام این عملیات را به حداقل خود می رساند.

این لوله خرطومی از پایداری و دوام بسیار بالایی برخوردار است یعنی بسیار دیر فرسوده و خراب می گردد و در نهایت به کارایی سیستم تا حد بسیار زیادی می افزاید.

ویژگی های کانال پلى استر

کاملا غیر سمی و بدون بو می باشد و به همین دلیل در فضاهایی نظیر بیمارستان ها، اتاق های تمیز، درمانگاه ها، داروخانه ها و… می توان از آن استفاده نمود، رطوبت و آب را بسیار کم به خود جذب می نماید و در نتیجه آسیب های ناشی از نفوذ رطوبت در آن به حداقل مقدار خود می رسد.

کانال فلکسیبل پلی استر کاملا بازیافت پذیر می باشد و در نتیجه صد در صد دوست دار طبیعت بوده و کوچکترین آسیبی به آن نمی رساند و همچنین هیچ گونه گرد و غبار و یا آلودگی در محیط به وجود نمی آورد.

کانال پلی استر در برابر ارتفاع و ضخامت افت بسیار ناچیزی پیدا میکند.

عایق به کار رفته در کانال فلکسیبل پلی استر، از فشردگی بسیار بالایی برخوردار می باشد و به همین خاطر است که نسبت به عایق های دیگر صدا و صوت را بسیار دیرتر منتقل می نماید و مانع از گسترش سر و صدا در طول فعالیت خود می گردد.

لوله خرطومی هوا و کانال هایی که عایق کاری شده اند از بهترین انواع کانال های هوا می باشند که می توان برای سیستمهای داکت اسپیلت می توان استفاده نمود. مزیت لوله خرطومی هوا که پیش عایق شده است درکاهش صدایی است که ازدمنده تولید میشود.

 

کانال فلکسیبل , ,
About designer

ارسال نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از قیمت پیام دهید