Blog

دسامبر 25, 2020

لوله خرطومی

لوله خرطومی برای انتقال گرد و غبار، چربی، براده و ضایعات لوله خرطومی بر روی دستگاه های مختلف از قبیل مکنده وهود و … نصب می‌گردد. این لوله در متریال های مختلف تولید می‌شود که متناسب با نیاز مصرف کننده خریداری می‌شود.

کاربرد

این لوله با طول های مختلف تولید می شود و برای نصب بر روی دستگاه های مختلف از قبیل هود، مکنده و … به کار می‌رود. خرطومی در آزمایشگاه ها، کارخانه های صنعتی، کارگاه های نجاری و … استفاده می شوند و در متریال های متفاوت عرضه می گردد. به طور کلی این لوله نقش اصلی انتقال گرد و غبار، گاز، چربی و براده ها را دارد.

لوله خرطومی

کانال خرطومی

کانال خرطومی در متریال های مختلف با کاربردهای گوناگون تولید می‌شود. کانال خرطومی در انواع مختلفی از قبیل PVC، PU، نسوز و برزنتی تولید می شود و برای موارد مصرف مختلف به کار می‌رود. برای مثال مدل های PVC که برای انتقال براده و گرد و غبار در کارگاه های نجاری به کار می روند یا مدل های نسوز برای انتقال چربی ها و … استفاده می شوند.

انواع لوله خرطومی و فلکسی

را می توان در ساختمان های مسکونی ، تجاری ، اداری ، فروشگاه ها و غیره به عنوان مسیری برای عبور سیمها و کابل ها استفاده کرد. سطح داخلی این لوله ها کاملا صاف و صیقلی بوده بنابراین سیم ها می توانند بدون آسیب دیدن از داخل این لوله ها بگذرند. انواع لوله به دلیل شکل خاص وجنس بدنه دارای کاربرد گسترده ای در صنعت هستند و در فضاهایی که نمی توان لوله های PVC یا فولادی را به کار برد می توان از لوله های خرطومی به عنوان لوله برق استفاده کرد.

لوله خرطومی فلزی ( فلکسی )

این لوله ها دارای استحکام بیشتری نسبت به لوله های خرطومی ساده هستند و در دو نوع بدون روکش و روکش دار تولید می شوند و استفاده از آنها در فضاهای صنعتی و ساختمانی کاربرد گسترده ای دارد.

ویژگی‌ها

  • لوله های انعطاف پذیر خرطومی، کابل های برق را در برابر عواملی نظیر رطوبت، باران، گرد و غبار، مواد شیمیایی محافظت می نمایند.
  • سطح خارجی لوله های خرطومی شیاردار و سطح داخلی برای راحتی کار صاف و صیقلی ساخته شده است
  • از اینگونه لوله ها میتوان در تمامی مناطق ساختمان بدون شکستن و ترک خوردن استفاده کرد
  • ۱۰ بسته ی ۱۱٫۵ متری
کانال فلکسیبل , , , ,
About designer

ارسال نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از قیمت پیام دهید