Blog

ژانویه 1, 2021

عایق الاستومری پافلکس

عایق الاستومری پافلکس یک محصول جایگزین ایزوگام و قیرگونی است که برای آب‌بندی کلیه سطوح تر، قابل استفاده می‌باشد. این عایق‌ها برپایه پلی‌یورتان بوده که برای آب‌بندی، بام‌سبز (رووف گاردن)، باکس‌های گل (فلاور‌باکس)، سرویس‌های بهداشتی، بالکن و تراس، استخر، دیوارهای باران‌گیر، چاله آسانسور و همچنین رفع نم و رطوبت پارکینگ‌ها، زیرزمین و انباری‌ها به کار می‌روند.

 ویژگی عایق الاستومری پافلکس

عایق الاستومری PA-FLEX بسیار انعطاف‌پذیر بوده و محافظ مطمئنی در برابر چگالش، کپک و قارچ و اشعه ماورابنفش و … در پروژه های مسکونی و تجاری می باشد. این نوع عایق، بسیار ایده‌آل برای عایق‌کاری سیستم‌های لوله کشی مکانیکی به شمار می‌رود و قابلیت کنترل چگالش و هدررفت انرژی بسیار خوبی دارد. صرفه‌جویی در انرژی، صرفه‌جویی در هزینه‌ها است. عایق‌کاری موثرترین روش جهت صرفه‌جویی در انرژی برای تمامی سیستم‌های لوله‌کشی است.

عایق الاستومری پافلکس

کاربرد الاستومری پافلکس

پلاستیک رسانایی حرارتی کمتری نسبت به فلزات دارد و با توجه به این موضوع اغلب افراد فکر می‌کنند که لوله‌های پلاستیکی نیازی به عایق ندارند. اعمال عایق الاستومری پافلکس بر روی لوله‌های پلاستیکی اتلاف گرما را تا ۷۵ درصد کاهش می‌دهد. در مصارف سرد می‌توان با عایق‌کاری لوله از چگالش و یخ زدن آن جلوگیری کرد که این کار نهایتاً باعث حفظ ساختمان می‌گردد. عایق فوم الاستومری یکی از مناسب‌ترین عایق‌ها برای لوله‌های پلاستیکی به شمار می‌رود. استفاده از بتونه‌ها و نوار درزگیرهای مخصوص عایق نیز برای لوله‌های پلاستیکی بسیار خوب است.

مزایای الاستومری پافلکس

عایق الاستومری پافلکس (PA-FLEX) یکی از تکنولوژی‌هایی است که هزینه کردن برای آن بسیار به سود شما تمام خواهد شد چون هزینه‌های تعمیر و نگهداری سیستم شما را تا حد زیادی کاهش می‌دهد، در این صورت می‌توانید هزینه‌های بیشتری را صرف بهینه شدن سیستم خود نمایید. در واقع اگر عایق‌کاری را انجام ندهید بعدها متحمل هزینه‌های خیلی بیشتری خواهید شد.

دسته‌بندی نشده , ,
About designer

ارسال نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از قیمت پیام دهید